  • Mfr # ML12-12F2MP4458117
  • Zoro # G400802164
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Chemistry
SLA, AGM
Width
5.94 in
Depth
3.88 in
Height
4 in
Weight
8.38 lbs
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
ML12-12F2MP4458117
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
5.94 in
Depth
3.88 in
Height
4 in
Details
Chemistry
SLA, AGM
Weight
8.38 lbs
Amperage
12 AH
Voltage
12 V