  • Mfr # ML12-12F2MP33891405349
  • Zoro # G600808928
Width
5.94 in
Depth
3.88 in
Height
4 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ML12-12F2MP33891405349
Width
5.94 in
Depth
3.88 in
Height
4 in
Voltage
12 V