  • Mfr # ML12-12F2MP23227361
  • Zoro # G400801839
Width
5.94 in
Depth
3.88 in
Height
4 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ML12-12F2MP23227361
Width
5.94 in
Depth
3.88 in
Height
4 in
Voltage
12 V