  • Mfr # ML1.3-12MP3132131
  • Zoro # G600802049
/ea
Key Features
Chemistry
SLA, AGM
Width
3.82 in
Depth
1.69 in
Height
2.28 in
Weight
1.21 lbs
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
ML1.3-12MP3132131
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
3.82 in
Depth
1.69 in
Height
2.28 in
Details
Chemistry
SLA, AGM
Weight
1.21 lbs
Amperage
1.3 AH
Voltage
12 V