  • Mfr # ML15-12MP45314221511
  • Zoro # G400811692
Width
5.94 in
Depth
3.76 in
Height
3.95 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
ML15-12MP45314221511
Width
5.94 in
Depth
3.76 in
Height
3.95 in
Voltage
12 V