  • Mfr # ML15-12MP24110570471
  • Zoro # G000802656
Width
5.94 in
Depth
3.76 in
Height
3.95 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ML15-12MP24110570471
Width
5.94 in
Depth
3.76 in
Height
3.95 in
Voltage
12 V