  • Mfr # ML15-1237601
  • Zoro # G300494575
/ea
Key Features
Chemistry
SLA, AGM
Width
5.94 in
Depth
3.76 in
Height
3.95 in
Weight
9.6 lbs
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
ML15-1237601
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
5.94 in
Depth
3.76 in
Height
3.95 in
Details
Chemistry
SLA, AGM
Weight
9.6 lbs
Amperage
15 AH
Voltage
12 V