  • Mfr # ML15-12MP24110570146
  • Zoro # G700805261
/ea
Key Features
Chemistry
SLA, AGM
Width
5.94 in
Depth
3.76 in
Height
3.95 in
Weight
9.6 lbs
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
ML15-12MP24110570146
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
5.94 in
Depth
3.76 in
Height
3.95 in
Details
Chemistry
SLA, AGM
Weight
9.6 lbs
Amperage
15 AH
Voltage
12 V