Mighty Max Battery 12V 18AH GEL Battery for Diehard Platinum 1150 Jump Start - 2 Pack ML18-12GELMP2468
12V 18AH GEL Battery for Diehard Platinum 1150 Jump Start - 2 Pack (Discontinued)
  • Mfr # ML18-12GELMP2468
  • Zoro # G500815828
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ML18-12GELMP2468
Width
7.13 in
Depth
3.01 in
Height
6.57 in
Voltage
12 V