  • Mfr # ML18-12GELMP454
  • Zoro # G000819173
Width
7.13 in
Depth
3.01 in
Height
6.57 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ML18-12GELMP454
Width
7.13 in
Depth
3.01 in
Height
6.57 in
Voltage
12 V