Mfr # ML18-12GELMP4569
Zoro # G000818862
Width
7.13 in
Depth
3.01 in
Height
6.57 in
Weight
11.90 lbs
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowReal support from real people
Contact our U.S. based teamSpecifications
Product Information
MFR #
ML18-12GELMP4569
Width
7.13 in
Depth
3.01 in
Height
6.57 in
Voltage
12 V