  • Mfr # ML18-12INT319
  • Zoro # G500500489
/ea
Key Features
Chemistry
SLA, AGM
Width
7.13 in
Depth
3.01 in
Height
6.57 in
Weight
11.90 lbs
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
ML18-12INT319
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
7.13 in
Depth
3.01 in
Height
6.57 in
Details
Chemistry
SLA, AGM
Weight
11.90 lbs
Amperage
18 AH
Voltage
12 V