  • Mfr # ML22-12GELMP4705
  • Zoro # G000817377
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Chemistry
GEL
Width
7.13 in
Depth
3.01 in
Height
6.57 in
Weight
13.01 lbs
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
ML22-12GELMP4705
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
7.13 in
Depth
3.01 in
Height
6.57 in
Details
Chemistry
GEL
Weight
13.01 lbs
Amperage
22 AH
Voltage
12 V