  • Mfr # ML22-12MP4112510883
  • Zoro # G900823256
Width
7.13 in
Depth
3.01 in
Height
6.57 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ML22-12MP4112510883
Width
7.13 in
Depth
3.01 in
Height
6.57 in
Voltage
12 V