  • Mfr # ML22-12MP4112510873
  • Zoro # G100822776
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Chemistry
SLA, AGM
Width
7.13 in
Depth
3.01 in
Height
6.57 in
Weight
13.01 lbs
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
ML22-12MP4112510873
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
7.13 in
Depth
3.01 in
Height
6.57 in
Details
Chemistry
SLA, AGM
Weight
13.01 lbs
Amperage
22 AH
Voltage
12 V