  • Mfr # ML22-12MP211411146120
  • Zoro # G500821768
Chemistry
SLA, AGM
Width
7.13 in
Depth
3.01 in
Height
6.57 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ML22-12MP211411146120
Width
7.13 in
Depth
3.01 in
Height
6.57 in
Details
Chemistry
SLA, AGM
Voltage
12 V