  • Mfr # ML35-12GELMP2892
  • Zoro # G600819504
Width
7.68 in
Depth
5.16 in
Height
7.13 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ML35-12GELMP2892
Width
7.68 in
Depth
5.16 in
Height
7.13 in
Voltage
12 V