  • Mfr # ML35-12INT789
  • Zoro # G700517935
/ea
Key Features
Chemistry
SLA, AGM
Width
7.68 in
Depth
5.16 in
Height
7.13 in
Weight
23.15 lbs
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
ML35-12INT789
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
7.68 in
Depth
5.16 in
Height
7.13 in
Details
Chemistry
SLA, AGM
Weight
23.15 lbs
Amperage
35 AH
Voltage
12 V