  • Mfr # ML3-12CHCOMBO344351
  • Zoro # G800818420
Width
5.25 in
Depth
3.20 in
Height
2.64 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ML3-12CHCOMBO344351
Width
5.25 in
Depth
3.20 in
Height
2.64 in
Voltage
12 V