  • Mfr # ML3-12MP64782347
  • Zoro # G200817290
Width
5.25 in
Depth
3.20 in
Height
2.64 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ML3-12MP64782347
Width
5.25 in
Depth
3.20 in
Height
2.64 in
Voltage
12 V