  • Mfr # ML3-12CHCOMBO17
  • Zoro # G500813947
/ea
Key Features
Chemistry
SLA, AGM
Width
5.25 in
Depth
3.20 in
Height
2.64 in
Weight
3.20 lbs
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
ML3-12CHCOMBO17
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
5.25 in
Depth
3.20 in
Height
2.64 in
Details
Chemistry
SLA, AGM
Weight
3.20 lbs
Amperage
3 AH
Voltage
12 V