  • Mfr # ML55-121911118976
  • Zoro # G7558996
Width
9.00 in
Depth
5.50 in
Height
8.93 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ML55-121911118976
Width
9.00 in
Depth
5.50 in
Height
8.93 in
55 AH
Item
Sealed Lead Acid Battery
Voltage
12 V