  • Mfr # ML5-12MP660279213331336
  • Zoro # G000788356
Width
3.54 in
Depth
2.76 in
Height
4.21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ML5-12MP660279213331336
Width
3.54 in
Depth
2.76 in
Height
4.21 in
Voltage
12 V