  • Mfr # ML7-12CHCOMBO2713
  • Zoro # G900788470
Width
5.94 in
Depth
2.56 in
Height
3.94 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ML7-12CHCOMBO2713
Width
5.94 in
Depth
2.56 in
Height
3.94 in
Voltage
12 V