  • Mfr # ML75-12GEL303
  • Zoro # G300513498
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Chemistry
GEL
Width
10.24 in
Depth
6.61 in
Height
9.02 in
Weight
50 lbs
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
ML75-12GEL303
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
10.24 in
Depth
6.61 in
Height
9.02 in
Details
Chemistry
GEL
Weight
50 lbs
Amperage
75 AH
Voltage
12 V