  • Mfr # ML9-12MP61138411345
  • Zoro # G800799545
Width
5.94 in
Depth
2.56 in
Height
3.94 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
ML9-12MP61138411345
Width
5.94 in
Depth
2.56 in
Height
3.94 in
Voltage
12 V