  • Mfr # ML9-12MP49151129761
  • Zoro # G700795838
Width
5.94 in
Depth
2.56 in
Height
3.94 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ML9-12MP49151129761
Width
5.94 in
Depth
2.56 in
Height
3.94 in
Voltage
12 V