  • Mfr # ML9-12MP49151129632
  • Zoro # G700792042
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Chemistry
SLA, AGM
Width
5.94 in
Depth
2.56 in
Height
3.94 in
Weight
5.10 lbs
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
ML9-12MP49151129632
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
5.94 in
Depth
2.56 in
Height
3.94 in
Details
Chemistry
SLA, AGM
Weight
5.10 lbs
Amperage
9 AH
Voltage
12 V