  • Mfr # ML12-6F2CHRGR4594
  • Zoro # G500810663
/ea
Key Features
Chemistry
SLA, AGM
Width
5.94 in
Depth
1.94 in
Height
3.82 in
Weight
4.06 lbs
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
ML12-6F2CHRGR4594
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
5.94 in
Depth
1.94 in
Height
3.82 in
Details
Chemistry
SLA, AGM
Weight
4.06 lbs
Amperage
12 AH
Voltage
6 V