  • Zoro # G700513463
/ea
Key Features
Chemistry
SLA, AGM
Width
5.94 in
Depth
1.34 in
Height
3.94 in
Weight
2.43 lbs
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
ML7-6122
Zoro #
G700513463
UPC #
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
5.94 in
Depth
1.34 in
Height
3.94 in
Details
Chemistry
SLA, AGM
Weight
2.43 lbs
Amperage
7 AH
Voltage
6 V