  • Mfr # ML12-12F22044
  • Zoro # G7557955
Width
5.94 in
Depth
3.88 in
Height
4 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ML12-12F22044
Width
5.94 in
Depth
3.88 in
Height
4 in
12 AH
Item
Sealed Lead Acid Battery
Voltage
12 V