  • Zoro # G600504349
/ea
Key Features
Chemistry
SLA, AGM
Width
6.57 in
Depth
6.89 in
Height
5.04 in
Weight
18.10 lbs
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
ML26-1228
Zoro #
G600504349
UPC #
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
6.57 in
Depth
6.89 in
Height
5.04 in
Details
Chemistry
SLA, AGM
Weight
18.10 lbs
Amperage
26 AH
Voltage
12 V