Mfr # ML35-12INT24
Zoro # G300504045
Width
7.68 in
Depth
5.16 in
Height
7.13 in
Weight
23.15 lbs
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowUnlock tax-exempt savings
Add Tax ExemptionSpecifications
Product Information
MFR #
ML35-12INT24
Width
7.68 in
Depth
5.16 in
Height
7.13 in
Voltage
12 V