Mfr # ML35-12INT261
Zoro # G800504507
Width
7.68 in
Depth
5.16 in
Height
7.13 in
Weight
23.15 lbs
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowReal support from real people
Contact our U.S. based teamSpecifications
Product Information
MFR #
ML35-12INT261
Width
7.68 in
Depth
5.16 in
Height
7.13 in
Voltage
12 V