  • Mfr # ML55-12GEL290
  • Zoro # G700516938
Width
9.00 in
Depth
5.50 in
Height
8.93 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ML55-12GEL290
Width
9.00 in
Depth
5.50 in
Height
8.93 in
Voltage
12 V