  • Mfr # ML55-12INT386
  • Zoro # G900507620
Width
9.00 in
Depth
5.50 in
Height
8.93 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ML55-12INT386
Width
9.00 in
Depth
5.50 in
Height
8.93 in
Voltage
12 V