  • Mfr # ML75-12GEL106
  • Zoro # G200507887
Width
10.24 in
Depth
6.61 in
Height
9.02 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ML75-12GEL106
Width
10.24 in
Depth
6.61 in
Height
9.02 in
Voltage
12 V