Mfr # ML75-12GEL133
Zoro # G100508342
Width
10.24 in
Depth
6.61 in
Height
9.02 in
Weight
50 lbs
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowUnlock tax-exempt savings
Add Tax ExemptionSpecifications
Product Information
MFR #
ML75-12GEL133
Width
10.24 in
Depth
6.61 in
Height
9.02 in
Voltage
12 V