  • Mfr # YTX14L-BS120
  • Zoro # G600521643
Width
6.00 in
Depth
3.44 in
Height
5.80 in
Weight
9.92 lbs
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
YTX14L-BS120
Width
6.00 in
Depth
3.44 in
Height
5.80 in
Weight
9.92 lbs
Voltage
12 V