Mirka MA57.3.21.150 3 x 21 in. Hiolet X-wt Belt 150G; Maroon
  • Mfr # MA57.3.21.150
  • Zoro # G604133668
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
MA57.3.21.150
Country of Origin
China
Description
Features
  • Aluminum oxide
  • Closed coating
  • X weight cloth
  • Resin over resin
  • Reversible - but splice helps to extend life of belt
Specifications
  • Color: Maroon
  • Size: 3" x 21"