Mirka MA57.3.21.150 3 x 21 in. Hiolet X-wt Belt 150G; Maroon
Mfr # MA57.3.21.150
Zoro # G604133668
/eaGet a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowReal support from real people
Contact our U.S. based teamSpecifications
Product Information
MFR #
MA57.3.21.150
Country of Origin
China
Description
Features- Aluminum oxide
- Closed coating
- X weight cloth
- Resin over resin
- Reversible - but splice helps to extend life of belt
- Color: Maroon
- Size: 3" x 21"