  • Mfr # 2080DH8M85
  • Zoro # G906119254
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Pitch - Timing Belts
8 mm
Width - Timing Belts
85 mm
Gearbelt Type
DH8M
Outside Length
2080 mm
Height
8.34 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
2080DH8M85
Country of Origin
Thailand
Dimensions
Width - Timing Belts
85 mm
Outside Length
2080 mm
Height
8.34 mm
Details
Pitch - Timing Belts
8 mm