  • Zoro # G615694813
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Finish
Chrome
Depth (In.)
5.5 in
Length
10.13 in
Standards
Watersense Listed
Width (In.)
8.13 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
P882603
Zoro #
G615694813
UPC #
Country of Origin
Unknown
Dimensions
Depth (In.)
5.5 in
Length
10.13 in
Width (In.)
8.13 in
Details
Finish
Chrome
Standards
Watersense Listed
Flow (GPM)
1.75 GPM
Color
Description
  • chrome finish is highly reflective for a mirror-like look that works with any decorating style
  • lever handle makes it easy to adjust the water
  • 3.5" diameter spray head