  • Zoro # G512377895
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Flow Rate
1.5 GPM
Handle Type
Single 1 Handle Lever
Width
12.3 in
Length (In.)
24.8 in
Depth
3.8 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
5923
Zoro #
G512377895
UPC #
Country of Origin
Taiwan, Province of China
Dimensions
Width
12.3 in
Length (In.)
24.8 in
Depth
3.8 in