  • Zoro # G412377858
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Finish
Matte Black
Flow Rate
1.5 GPM
Length (In.)
24.8 in
Standards
Lead Law Compliant
Width
12.3 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
5923BL
Zoro #
G412377858
UPC #
Country of Origin
Taiwan, Province of China
Dimensions
Length (In.)
24.8 in
Width
12.3 in
Depth
3.8 in