  • Zoro # G610399331
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Finish
Matte Black
Flow Rate
1.5 GPM (5.7 L/min) max.
Typical Application
Kitchen
Color/Finish
Black
Series
Bexley
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
87403BL
Zoro #
G610399331
UPC #
Country of Origin
Unknown
Dimensions
Depth
2.91 in.
Width
10.39 in.
Length (In.)
17.09 in.