  • Zoro # G508582555
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Finish
Oil Rubbed Bronze
Width
8.25 in
Overall Length (In.)
10.62 in
Height
2.75 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
137391ORB
Zoro #
G508582555
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
8.25 in
Overall Length (In.)
10.62 in
Height
2.75 in