  • Zoro # G001238454
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Finish
Spot Resist Stainless
Width
12.300 in
Length (In.)
24.700 in
Height
3.800 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
87233SRS
Zoro #
G001238454
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12.300 in
Length (In.)
24.700 in
Height
3.800 in