  • Zoro # G110399688
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Voltage
110 V
Length
27.4 in.
Height
7.9 in.
Series
Voss
Housing Finish
Matte Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
YB5163BL
Zoro #
G110399688
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Length
27.4 in.
Height
7.9 in.
Width
10.4 in.
Details
Voltage
110 V