  • Zoro # G712415335
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Finish
Classic Stainless (CSL)
Width
7.12 in
Depth
2.5 in
Spout Length
10.75 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
124664CSL
Zoro #
G712415335
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
7.12 in
Depth
2.5 in
Spout Length
10.75 in